פנייה לבעלי מסעדות

הלא פרס לרעב לחמך, ועניים מרודים תביא בית, כי תראה ערום וכיסיתו ומבשרך לא תתעלם" (ישעיהו נח' ז).

 

פנייה אל בעלי מסעדות,חברות הסעדה (קייטרינג) ואולמות שמחה בגוש דן

 

יש להניח, שבידי רבים מכם, נותרים בסופו של יום עבודה, כמויות מזון איכותי וטעים, שבלא ברירה, מוצאות את דרכן לפח האשפה. כמויות מזון אלה, יכולות בנקל להגיע באמצעותנו לשולחנם של למעלה מ-2000 הנזקקים, המקבלים את מזונם מדי יום, במסגרות "לשובע", "גגון" ו"קדימה", שפעילותן מתוארת בדפי המידע שבאתר.

 

אין ספק, שאין כדאיות להקים ולנהל מערכת להובלת מזון ממסעדה אחת, או אולם אחד, לפיכך, יזמנו, ואנו מפעילים את  "אסיף העיר"- מערכת הובלה, שמדי ערב אוספת בסיוע של מתנדבים, עודפי מזון ממספר רב של מסעדות ואולמות, היישר לחדר הקירור במסעדת "לשובע", שם יוגשו לנזקקים בבוקר ובצוהרי היום שלמחרת.

 

אנו מודעים ומחוייבים לדרישות התברואה, ונדגיש שברשותנו רכבים עם קירור וכלי אחסון נאותים, לצורך אחסון המזון בעת ההובלה. אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש בעודפי המזון שיתרמו, לאחר חלוף יותר מ- 18 שעות לאחר קבלתם.

 

אולמות ומסעדות שישתתפו ב"אסיף העיר" יקבלו תעודת תורם "אסיף העיר" שתעיד בפני האורחים והלקוחות על טריות המזון, וסיוע העסק לנזקקי הקהילה.

 

כמו כן, ובאישורכם כמובן, נשמח לשגר תעודת הוקרה למזמיני האירוע, לזוג המתחתן, לחתן/כלת בר/בת המצווה, שתעיד כי קבלנו מכם את עודפי המזון וכי חגיגתם נמשכה למחרת היום במסעדת "לשובע".

 

עמותת "לשובע", מקפידה על קיום כל הוראות החוק, ביחס למוסדות ללא כוונות רווח.

 

לקבלת פרטים נוספים, להרשמה ולהצטרפות לפעילות "אסיף העיר":

אנא התקשרו:

 

משרדי העמותה: 03-3731661

מנהלת תפעול - לילי גנור: 050-6879707.

 

בתודה מראש על עזרתכם החשובה!

 

Enter your text here

Enter your text here

כתובת צ'לנוב 18 תל אביב  | טלפון  03-3731661  |  פקס 03-3731666   |  מייל   office@lasova.org.il