אחריות תאגידית

התנדבות עובדי חברות

 נשמח ונודה עד מאד יצירת קשר עם מנהלי קשרי קהילה והתנדבות בחברות השונות וזאת במטרה להתאים עבור עובדי החברה התנדבות מרגשת ומועילה,  במגוון תחומי הפעילות של העמותה ב-37 מוסדותיה השונים בכל רחבי הארץ.

אנו מציעים עבורכם תכניות התנדבות מותאמות לאופי החברה וסגנון ההתנדבות הרצוי.

תכניות התנדבות גמישות ומגוונות ונבחרות בשיתוף פעולה מלא מול החברה.

אלפי המתנדבים שלנו לוקחים חלק בפעילות של עמותת לשובע ומסייעים לנו להמשיך ולקיים את החזון של העמותה, הצטרפו אלינו להתנדבות חברה והפכו להיות חלק מהגשמת החזון שלנו.

טוב מראה עיניים למקרא הדברים- מזמינים אתכם לשיחה, פגישה או ביקור באחד ממוסדותינו השונים. נשמח לארח אתכם או להגיע עד אליכם.

לתאום אנא התקשרו עמנו

יוליה צמח- מנהלת קשרי קהילה והתנדבות-  050-8292970

 community@lasova.org.il

 גיל-עד חריש יו"ר עמותת לשובע   050-5338039 

giladharish@gmail.com   

אנחנו מתנדבים

חניכי ח' בקדימה 'חץ' רמלה

לאחר תהליך שנתי שבמהלכו החניכים עברו המון פעולות בנושא התנדבות החניכים השתתפו בסדנת מאסטר שף שבה כל חניך צוות לילד עם אוטיזם בתפקוד גבוהה בגילאי 4-8.

התחלנו את הפעילות בכך שכל חניך עזר לילד שצוות אליו להכין סינר, לאחר מכן הכנו פיצה פיתה ואז כדורי שוקולד. בין לבין החניכים הסתובבו עם הילדים יד ביד , שיחקו וציירו איתם.

לחניכים הייתה חוויה מאוד חיובית , החיבור הראשוני לילדים היה קצת קשה אבל לאחר שהתגברו על המכשול הם מאוד נהנו ואף נקשרו לילדים.

התנדבות צוות רחובות

צוות בית הנוער קדימה 'חץ' רחובות אשר בחר לנצל את בקרי הסגר בקורונה ויזם התנדבות משמעותית אצל החקלאי זיו יער, מכפר ביל"ו.
הם עזרו בניקוי השטח מעשבים שוטים, כדי לאפשר צמיחה טובה לאננסים.
 
"הרווחנו שלוש שעות של חוויה שונה, נעימה, עם אויר צח ואיש מקסים, מלח הארץ ותחושת משמעות נהדרת. ממליצה לכולם לצאת להתנדב, בעיקר בימים אלו."

קדימה 'אלייד' אופקים ביום המעשים הטובים

קבוצת הבוגרים בבית הנוער קדימה "אלייד" אופקים יצאו במיזם ״משהו קטן וטוב״, למען האנשים השקופים בעיר. במסגרת המיזם חניכי וחניכות הקבוצה הכינו מארזים מתוקים וכרטיסי מוטיבציה שאותם יחלקו לעוברי אורח, נהגי אוטובוסים ועובדי תברואה.
מדריכי הקבוצה ארי וענבר מובלים את הפעילות.

קדימה 'שמיר' פתח תקווה למען הקהילה

כחלק מפרויקט זהות וקהילה של שכבת ח' ארגנו יחד עם הצוות הפנינג קהילתי בשיתוף מרכז הנוער הקהילתי עמישב. 
המד"ציות הכינו את כל התחנות בעצמן ובמהלך ההפנינג החניכים זכו ב"אסימונים" ועמם יכלו "לקנות" כיבוד וצ'ופרים מגניבים.
 
עלות הכניסה הייתה 10 ש"ח ועם כספי המכירה בחרו החניכים לרכוש מתנות לפנימיה של ילדים יתומים.